askolka06 askolka07 askolka08 askolka09 askolka10
 

Zmiana numeru konta bankowego

Szanowni Państwo, z dniem 1.8.2018r. zmienił się nasz numer konta bankowego. W związku z tym, uprzejmie prosimy o realizację wszelkich płatności na nowy rachunek bankowy. 

Bank Komerční banka, a.s., nr konta:

115-7617150297/0100

IBAN    CZ9701000001157617150297

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Piknik rodzinny

O godzinie 16:00, kiedy zazwyczaj w przedszkolu robi się spokojniej, tego dnia było bardzo gwarno. Rodzice naszych przedszkolaków przybyli w mury naszego przedszkola, by zobaczyć i posłuchać, co też ich pociechy przygotowały z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Ojca. Każde dziecko pokazało swoje umiejętności najlepiej jak potrafiło. Były wiersze i piosenki oraz własnoręcznie wykonane konewki z kwiatkami.

 

Po części artystycznej, przyszła pora na część konkurencyjną. Rodziny z wielkim zaangażowaniem współzawodniczyły w konkurencjach sportowych (bieg „na barana”, skoki w worach, z zawiązanymi nogami), i zręcznościowych (budowle z chrupków kukurydzianych, zakręcanie śrubek, jedzenie pączka bez użycia rąk, obieranie jabłka), to tylko nieliczne z przeprowadzonych konkurencji. Wszystkie rodziny otrzymały MEDALE DLA SUPER RODZINY. W ogrodzie przedszkolnym przygotowany został poczęstunek (pieczone kiełbaski, przekąski, słodkości).

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspaniałą zabawę i stworzenie przemiłej atmosfery!