askolka06 askolka07 askolka08 askolka09 askolka10
 

Piknik rodzinny

O godzinie 16:00, kiedy zazwyczaj w przedszkolu robi się spokojniej, tego dnia było bardzo gwarno. Rodzice naszych przedszkolaków przybyli w mury naszego przedszkola, by zobaczyć i posłuchać, co też ich pociechy przygotowały z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Ojca. Każde dziecko pokazało swoje umiejętności najlepiej jak potrafiło. Były wiersze i piosenki oraz własnoręcznie wykonane konewki z kwiatkami.

 

Po części artystycznej, przyszła pora na część konkurencyjną. Rodziny z wielkim zaangażowaniem współzawodniczyły w konkurencjach sportowych (bieg „na barana”, skoki w worach, z zawiązanymi nogami), i zręcznościowych (budowle z chrupków kukurydzianych, zakręcanie śrubek, jedzenie pączka bez użycia rąk, obieranie jabłka), to tylko nieliczne z przeprowadzonych konkurencji. Wszystkie rodziny otrzymały MEDALE DLA SUPER RODZINY. W ogrodzie przedszkolnym przygotowany został poczęstunek (pieczone kiełbaski, przekąski, słodkości).

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspaniałą zabawę i stworzenie przemiłej atmosfery!