askola06 askola07 askola08 askola09 askola10
 

Zmiana numeru konta bankowego

Szanowni Państwo, z dniem 1.8.2018r. zmienił się nasz numer konta bankowego. W związku z tym, uprzejmie prosimy o realizację wszelkich płatności na nowy rachunek bankowy. 

Bank Komerční banka, a.s., nr konta:

115-7617150297/0100

IBAN    CZ9701000001157617150297

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

1,2,3- PSP Lutynia walczy

Doping w każdej postaci liczył się dziś najbardziej podczas mikołajkowego turnieju unihokeja w Hawierzowie. Uczniowie pierwszego stopnia skorzystali z zaproszenia PSP w Hawierzowie-Błędowicach i wzięli udział w grze o medale. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa w otoczeniu Mikołaja oraz jego świty. 

 Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:Basia Szeliga, Karolina Lata, Julia Baranowska, Emilia Baranowska, Štepanka Špernolova, Daniel Folwarczny, Wit Niemand i Tom Ligocki.

Mikołajki 2017

Odegraliśmy 5 meczy, wprawdzie bez wygranej, ale z wielką werwą i zaangażowaniem. Co więcej mieliśmy najsilniejszą strefę kibica w całym turnieju. Reszta klasy mocno dopingowała kolegów, aż niektórzy stracili głos. Naszym wielkim kibicem był również sam Mikołaj. Naszą motywacją nie było zwycięstwo, a raczej fajna zabawa. Trudno byłoby nam konkurować z wytrenowanymi drużynami z innych szkół. Samo otoczenie dużej hali sportowej zrobiło jednak na dzieciach wrażenie, prawdziwi sędziowie i profesjonalne zaplecze…to wszystko razem było ciekawym doświadczeniem.Także możliwość obejrzenia meczy pozostałych drużyn była inspiracją do dalszych prób gry w unihokeja. Dzieciaki były zapalone do gry i wyraziły chęć regularnych treningów unihokeja. Jeżeli ich zapał nie opadnie, możliwe, że stworzymy kółko sportowe unihokeja w szkole.

Najlepszym graczem z naszej drużyny została Julia Baranowska, która dzielnie broniła naszej bramki, gubiąc się przy tym w ogromnym ubraniu bramkarskim z maską na twarzy. Cała impreza była świetnie zorganizowana, od zaplecza po sam przebieg meczy. Mieliśmy nawet własną szatnię jak prawdziwi profesjonaliści. Pomocnicy Mikołaja- diabły i Anioły częstowały graczy i widzów słodyczami, przekąski i napoje też zapewnił organizator.  (Sabina Suchanek)